אימייל

הוא היה אחד הקצינים הכי יפים בבסיס, וכמעט כל בנות הבסיס פנטזו עליו כשעבר לידן, גופו חסון וגמיש, פניו מושלמות ועינו חולמניות ורכות באופן תמידי. כולם ניבאו לו גדולות ונצורות, מצטיין בתחומו. אולם, אף אחד לא באמת ידע את אשר על ליבו. ככל שהצליח יותר בתחום המקצועי, כך היה חסר בטחון בכל מה שקשור בבנות המין היפה. הדבר ישב על זיכרונות כואבים מגיל ההתבגרות, בו הוא היה נער  שמן ומנודה, שירדו עליו בלי הפסקה בגלל משקלו ובנות דחו את חיזוריו בבוז ברור. הוא החל להתאמן ולשמור על תזונה נכונה, במטרה לא לחוות שוב לעולם את אותן דחיות ולגלוג מאף אחד בסביבתו.

הוא עדיין היה בתול, ועם כל אהבתו לבנות המין היפה, הנער הדחוי עוד בעט בתוכו, והוא השתתק מהפחד של דחיה נוספת. הוא לא הפסיק לחשוב על דרך להעלות את בטחונו העצמי, עד שהחליט לאבד את בתוליו במפגשי סקס בתשלום. הוא חיפש יחד עם זאת גם מישהי שתדע להקשיב לו להכיל ולייעץ לו, ולכן חיפש באתרים של נערות ליווי.

אחת מהן הייתה מורן, בחורה יפה ונעימה עם ראש על הכתפיים. סטודנטית למשפטים שבחרה להיות חלק מקבוצת סטודנטיות שעבדו בתור נערות ליווי כדי לממן את לימודיהן. הלקוחות שלהן היו בודדים , דיסקרטיים ואיכותיים. הן סיפקו להם שירותי סקס, אוזן קשבת ואף מקום לפרוק בו את אשר על ליבם ולו לשעה קלה. הפגישה ביניהם נקבעה למחרת, וכשהגיע לכתובת שניתנה לו, הרגיש בטוח. הם דיברו שלובי ידיים, כשהוא משתף אותה ברחשי ליבו. הוא שילם והלך, לא לפני שקבע להיפגש איתה שוב למחרת.   כשנפגשו שוב, היא פתחה לפניו את דלת הדירה, לבושה בשמלת כתפיות קלילה לגופה. בלי מילים משכה אותו פנימה וסגרה את הדלת, מתחילה לנשק אותו בכל חלקי גופו, ומכוונת אותו ברכות להגיב לה בלי חשש, הסקס היה מדהים. כשנכנס לתוכה עצר את נשמתו, נוצר בליבו את הרגע. היא גנחה בהנאה והוא הרגיש פתאום שהוא כבר לא דחוי יותר. הם הזדיינו באקסטזה בכל פינות הדירה, פעם אחר פעם.

מאמרים מומלצים