אימייל

שבוע לחתונה, עם אהבת נעוריו, עומר מצא את עצמו עומד מול מועדון הלילה שכל כך אהב והתלבט אם להיכנס פנימה או לא. הוא היה גבר שרירי וחסון, בעל תאבון מיני מוגבר והתמכרותו לסקס לא ידעה שובע. בכל תקופת הזוגיות, הוא המשיך להיפגש עם נערות ליווי מאותו מועדון לילה, למרות שהסקס עם חברתו היה מדהים.

הוא נכנס, הוא היה חייב לפחות עוד פעם אחת לפני כניסתו מתחת לחופה. המדאם קיבלה אותו בחיוך רחב, והצמידה לו את שירן. מכל אותן נערות ליווי מדהימות שהיו שם, שירן הייתה המועדפת עליו. גופה השתלב עם גופו כמו כפפה ליד, יכולת ההכלה שלה אותו הייתה פנומנלית והגמישות והפתיחות שלה הוציאו אותו מדעתו והטריפו אותו. בשקט שלה שירן ידעה בדיוק איפה לגעת בו, באילו נקודות בגופו להתמקד, מתי להגביר את הקצב ומתי לעצור לרגע כדי לדחות את רגע הגמירה. היכולת שלה למשוך את זמן הסקס הייתה בלתי רגילה. הוא הצמיד אותה אליו ברגע שנכנסו לחדר, נושם את ריח גופה עמוק לריאותיו. זקפתו הייתה מיידית, ושירן הושיטה את ידה לתוך תחתוניו לחפון את הזין שלו. משחקת קלות בכיפה, גורמת לגופו לרעוד בהנאה. בנשיקות קטנות לאורך גופו החסון, התקרבה שירן לאט ובמיומנות לכיוון חלציו, והכניסה את הזין שלו לתוך פיה בפעם אחת. עומר נשתנק ודחף עצמו עמוק יותר לתוך גרונה. ידו יורדת כלפי מטה, לחפון את שפתי הדגדגן שלה. הם היו נפוחות ורכות והוא דחף לתוכה את אצבעותיו, משחק בתוך נרתיקה מרגיש את הרטיבות והחום שלה. הוא הרים אותה אליו, והיא קיבלה אותו אליה בפיסוק רחב.

"אוח,כן" גנח כשדחף עצמו חזק פנימה, הולך איתה כשהוא בתוכה לכיוון המיטה הגדולה. הוא נשכב מעליה בלי לצאת ממנה, מרגיש את פעימות הלב בתוך הכוס שלה. נכנס ויוצא ממנה בפראות חסרת מעצורים. רגליה נכרכו סביב מותניו בחוזקה כדי להעצים את החדירה והוא הגביר את הקצב. לפתע עצר ויצא ממנה, הופך אותה על בטנה ומושך אליו את ישבנה, היא קיפלה את ברכיה פנימה, מכינה עצמה לקראת חדירתו לתוכה. כשהזין שלו עמוק בתוך הכוס שלה, הוא חפן את שדיה ורכב עליה בפראות במשך שעה ארוכה, נהנה מכל רגע וגניחה. כשגמר בתוכה לאחר שעה ארוכה ידע שזו תהיה הפעם האחרונה.

מאמרים מומלצים