אימייל

אם אתם רוצים לראות כיצד נראית אבנית, אתם תפגשו אותה ברוב המקרים בתוך הקומקום החשמלי, זה נראה כמו חתיכות קטנות בצע בהיר עד אפור ויש גם לבן, למעשה זה כמו חתיכות של סיד בתחתית של הקומקום.

לרוב, את האבנית יהיה ניתן לראות בקומקום חשמלי משום שזה בולט על גבי האפור בפרט שזה לבן. קליפות לבנות שנוצרות מהמים שעוברים חימום.

אבנית  – איך זה קורה באמת?

את האבנית אפשר לראות בבירור כחלק מאבן סלע, למעשה זה נראה כמו גיר, בארץ יש מזה המון וזה בעקבות מים שאנחנו רואים בנחל או כתוצאה מגשמים. המים מחלחלים וגורמים לסוג של מאגר וכך זה גם מגיע לבית שלנו באמצעות הברז. הכמות של האבנית משתנה בהתאם למקום שאתם גרים ולכן, זאת הסיבה שלעיתים אין ברירה, יש מצב שאתם זקוקים לאותו סנן אבנית שיספק לכם את הפתרון הטוב ביותר וישים קץ לבעיה.

לאיזה נזקים האבנית גורמת?

אבנים יכולה להיות לא רק בתחתית של הקומקום, למעשה היא עלולה להימצא גם על הקרמיקה שלכם, על כלי, על ברז בחדר האמבטיה ועוד וכאשר לא מנקים אותה זה יכול להפוך למשהו נוקשה, משהו שמאוד קשה להסיר ולכן, צריך לתת פתרון מראש באמצעות סנן מתאים.

כאמור, האבנית עושה נזק לא קטן, היא נשארת על הגוף חימום וכך לחסום את הצינור וכשפותחים את הברז זו בהחלט בעיה.

אבנית נמצאת לא רק במקרר, לא רק בקומקום, אלא גם על גבי דודי שמש, מכונת כביסה, מכונת קפה וכל מקום שיש בו גוף חימום ובו האבנית יכולה להצטבר.

איך אפשר למנוע את האבנית?

הדרך הטובה ביותר להיפטר מהאבנית זה באמצעות סנן אבנית, מסנן אבנית שיודע להסיר לא רק את האבנית אלא גם כל מיני חומרים כמו חלודה, חול ועוד והתוצאה? מים נקיים לכל שימוש. בתוך המסנן יש כדוריות שעושות את העבודה, הן למעשה אלה שאחראיות על מיגור עניין האבנית. כמו כן, צריך לדעת את גודל הדירה כדי להבין מה יהיה סוג הסנן שיתאים בסופו של דבר לפתרון הבעיה.

מאמרים מומלצים