אימייל

הישראלים נוהגים "לחקות" את כל מעשי האמריקאים. ומכיוון שהאמריקאים אוכלים סושי, לא רחק היום עד שתושבי מדינת ישראל נחשפו לסושי. מי שהגיע למסעדה של סושי בגבעתיים, טעם ושבע, יגיע אליה שוב ושוב. זה מסוג הדברים שפשוט מתמכרים אליהם. כל ההילה שסובבת סביב הסושי "זועקת" בריאות, ורק בריאות. ואיך לא? הוא עשוי מדגים טריים, כאשר עוטפים אותו דפים דקיקים של אצות, ויש שהולכים עם זה צעד קדימה, ואוכלים את הסושי בתוך לחמניות טריות זעירות. פשוט טעם גן עדן. לא כולם באמת מבינים מדוע הסושי כה בריא ואפקטיבי. המשיכו לקרוא, ועד סיום קריאת המאמר, כבר תבינו הכול.

סושי בגבעתיים יעזור לכם להיראות צעירים יותר

יש דברים מוזרים, שלא תמיד מובנים. כשהייתם ילדים, בוודאי כולכם רציתם להיות כבר מבוגרים; כשאתם מבוגרים, אתם מנסים לעשות הכול כדי להיות צעירים. מוזר, נכון? זה טבע האדם. בוודאי מרחתם כבר כל קרם להצערת הפנים, עשיתם בוטוקס וחוזר חלילה. הידעתם שיש דרכים יותר קלות וטבעיות? אם תגיעו למסעדת סושי בגבעתיים, תגלו בעצמכם. הנוסחה להישאר "צעירים לנצח" מאוד פשוטה – בסושי יש המון נוגדי חמצון. נוגדי החמצון ידועים בתור מאטים של נזקים לתאים. הם עוצרים בעד היווצרות של הסבת נזק חמצוני קבוע. בתור שכך, תפקידם להאט את תהליך ההזדקנות באופן כללי של העור. כמו כן, הם ישמרו את המבנה של תאי העור שלכם, תוך כדי סיוע לשמירה על תאים צעירים, כלפי פנים, כמו גם כלפי חוץ.

מה הקשר בין סושי בגבעתיים לבין שיפור הזיכרון?

אחד הדברים שהכי מפחידים את בני האדם, קשור לאובדן או לפגיעה בזיכרון שלהם. אפשר לייעל את התהליך, כאשר מגיעים לחנות של סושי בגבעתיים. שם תתוודעו אל הסושי שיש בו רמה ניכרת של שומנים חיוניים, מן הסוג הידוע, שמכונה אומגה 3. ומדוע בכלל אנו מזכירים את זה? זאת מכיוון שהאומגה שלוש שבדגי הסושי עוזרים לשפר ולחזק את כל מה שקשור לזיכרון. כמו גם הם מסייעים לשיפור של התפקוד הקוגניטיבי שלכם. ככל שתרבו לאכול סושי בגבעתיים, כך יותר תשמרו על קוגניציה מיטבית, ותשמרו על תקינות הפעילות המוחית שלכם. שווה ביקור בחנות הזאת, הלא כן?