אימייל

בכל העולם מכירים את העיר תל אביב. העיר ללא הפסקה. מרכז מדינת ישראל הקטנה. ולא בכדי מחירי הדירות בתל אביב כה גבוהים. רבים הם הנמשכים לגור בה, כאשר מחירי השכירות בה גבוהים למדי, ושלא נדבר על מחירי נדלן בתל אביב. אז למה בכל זאת כה הרבה בני אדם בוחרים להשקיע בנדל"ן דווקא בעיר תל אביב? ובכן, השקעות נדל"ן בתל אביב מניבה הטבות מס גבוהות, שכר דירה מדי חודש יפה מאוד, ובכלל מדובר אודות הכנסה פסיבית מצוינת, לכל דעה ועניין. לא משנה באם תבחרו לרכוש דירה יחידה בבניין משותף, וליהנות משכירות יפה כל חודש, או לחלופין שתעדיפו לרכוש כמה חנויות בקניון, וליהנות מתשואה פי כמה וכמה; כך הוא כך, הרווח הוא ממש שלכם. ועצום.

בעזרת נדלן בתל אביב תיהנו מכלכלה יציבה

כאשר מבצעים עסקת נדלן בתל אביב, זוכים ליהנות מכלכלה יציבה. הדרך הכי נכונה להגדלה של ההכנסה החודשית שלכם. שלא משנה כמה עבודות עוד תיקחו, לא תוכלו להשיג תשואה כזאת גבוהה, כמו התשואה שמתקבלת משכר דירה חודשי. ידועים המקרים על שוכרים, שפשוט התקבעו בדירה זמן רב, מבלי לשלם שכר דירה. על מנת להימנע ממצבים כאלו, אל תשכירו לאדם הראשון שמתעניין. בחנו אותו למן המסד ועד לטפחות. תבררו מה היה המצב עם הבעלים הקודמים שלהם. מה ההיסטוריה של האשראי שלהם. תנסו לבחון את אמות המידה שלהם, מכל כיוון אפשרי. אומנם תשקיעו קצת זמן בהתחלה, אבל תרוויחו הרבה, ובעיקר תמנעו מפחי נפש אפשריים בעתיד.

כיצד נדלן בתל אביב "שם אתכם על המפה"?

יש פעולות, שברגע שנוקטים בהן, כל מארג החיים משתנה לגמרי. אחת מאלה היא הבעלות על נדלן בתל אביב. זה כבר לא קשור לכסף, למרות שכסף משיג סוג של שליטה, זה האפשרות להיות הבעלים של עצמכם. לקנות הרבה נכסים, שכולם מכנים אתכם "בעלי הבית". תואר זה בהחלט "שם אתכם על המפה", בכיוון החיובי. כולם יראים מפניכם, מכבדים אתכם, "עושים לכם כבוד", "מחזיקים ממכם", ובעיקר שואפים שביום שיבוא הם יהיו כמוכם.

מאמרים מומלצים