אימייל

עידו ישב ליד הבר שפוף, בוהה בכוס הבירה שבידו. הוא איבד את חברתו האהובה בתאונת דרכים חודשיים קודם לכן, ומאז לא מצא את נפשו מרוב צער. אורן, חברו הטוב ביותר ניהל את המקום וכבר לא ידע מה לעשות כדי להרים ולו במעט את מצב רוחו. לפתע, עלה בראשו רעיון לשלוח אליו את אחת מאותן נערות ליווי שהכיר מהמקום.

הוא ידע שמיטל תצליח להוציא מעידו קצת מהדברים שישבו על ליבו. מיטל הייתה אחת מאותן נערות ליווי איכותיות, שמעבר לסקס ידעה גם להיות אשת שיחה מעניינת, ידעה להקשיב ולהכיל. הרבה פעמים לקוחותיה היו מוצאים את עצמם מנהלים איתה שיחות נפש לאחר סקס טוב, והיא בהחלט הצדיקה את המחיר שהיא לקחה עבור שירותיה. לאחר שיחת טלפון  מאורן, הגיעה מיטל לבר, לבושה בשמלת כתפיות שהשתפלה לאורך חמוקיה היפים באלגנטיות. היא ישבה לצד עידו בשלווה, מזמינה כוס יין לבן.

עידו הרים אליה את מבטו, הנהן קלות בראשו והביט שוב בכוסו בשתיקה. "העצב הזה בפניך לא מתאים ליופי כזה" זרקה לו ברוך לאחר כמה דקות. משום מקום, עידו שפך בפניה את אשר על ליבו, מרגיש כאילו הם מכירים שנים. במשך שעות הם ישבו ודיברו, עידו חש בהקלה מסוימת שעוטפת את ליבו. שום דבר בה לא העיד על היותה אחת מאותן נערות ליווי שעידו דמיין לעצמו, ואורן סיכם עם מיטל מבעוד מועד שעניין התשלום הוא שלו בלבד. הקשר ביניהם התחזק ונבנה, והם החלו להיפגש אחת לכמה ימים לשיחות ארוכות ומעמיקות.

עד שערב אחד, עידו הרגיש חולשה וזרמים בכל חלקי גופו כשמיטל נכנסה לבית הקפה בו קבעו להיפגש. הוא הרגיש איך הדם עוזב את גופו ומתרכז באזור חלציו. עמד לו ברגע והוא הרגיש שהוא עומד להתפוצץ. אחרי קפה קצר הם נסעו לביתו, ושם, ברגע שנסגרה אחריהם הדלת, הוא משך אותה בפראות לתוך זרועותיו. הבגדים עפו לכל עבר, כשהוא דוחף לתוכה את הזין שלו באקסטזה מטורפת, היא צעקה מהנאה כשהרגישה את הזין הגדול שלו ממלא אותה.

אגנה התרומם לקראתו בתנועות עדינות, והוא הגביר את קצב הזיון. לילה שלם הם בילו במיטה, עידו נכנס לתוכה בכל הכיוונים, גומר פעם אחרי פעם.    

מאמרים מומלצים