אימייל

כמה זמן מזרון אמור להחזיק מעמד? האם יש סטנדרט בשוק? באם יש אחריות על 10, 15, 20 שנה ואפילו לכל החיים – האם זה אומר שמזרון יכול להחזיק לכל התקופה? ובכן, אין סיבה שלא אלא שלפי דעות מסוימות מזרון טוב יכול להחזיק במצב נהדר כשבע עד עשר שנים. אלא אם כן הוא באמת יכול לתפקד נהדר גם מעבר לזה.

כמה זמן מזרון קפיצים יכול להחזיק?

מזרון קפיצים, זה שיש לו ליבת קפיצים ממתכת ועם זאת לא בהכרח יש לו את כל שפע שכבות הנוחיות והנינוחות שאפשר לקבל כדרך ספוג זוכר או חומרים רכים ונעימים אחרים, יכול להחזיק לזמן מה. ראשית כל נגיד, שבאם מזרונים קפיצים חסר את כל שכבות הנוחיות, סביר שאפשר להערים עליו שכבות נוספות כמו מצעים רכים וכיוצא בזה, כדי לעדן קצת את המשכב, למי שזה חשוב לו. במזרון שכזה הקפיצים מספקים תמיכה במבנה המזרן, וכשהם נחלשים התמיכה הולכת ונחלשת. ועל כן זו יכולה להיות הזמנה פשוט להחליף מזרון. הקפיצים יכולים להחזיק משהו כמו שבע עד שמונה שנים בחלק מהדגמים שלאחר כך כנראה שתהיינה הזמנה להחליף אותם (לא בהכרח על ידי חברת המזרונים). כך שזה מאוד תלוי אם זה המצב נקודתית ואם כן ייתכן שזה יהיה רלוונטי להחליף את המזרון או לפחות את מערכת הקפיצים הפנימית שבו.

כמה זמן מזרון עם ספוג זוכר יכול להחזיק?

ספוג זוכר, או memory foam,  אמור לעזור למזרון להיות נוח במיוחד. שכן בסוג מזרון שכזה אפשר שתהיינה איכות של עיצוב גוף המזרון לצורת הגוף על ידי שימוש בחום הגוף והמתח שהוא יוצר על המזרן. ואפשר שהאפקט יתרחש תוך דקות, ולאחר קימת האדם השוכב אפשר שהמזרון יחזור לצורתו המקורית. כמה זמן מזרון שכזה יכול להחזיק? ובכן, יש שיגידו שהוא יכול להחזיק גם עשר שנים, וזה תלוי בסוג של הספוג הזוכר, במקרה זה או אחר.

כמה זמן מזרון לאטקס יכול להחזיק?

מזרון לאטקס, או latex, יכול להיות דיי עמיד. הוא יכול להחזיק גם 15 שנה. התחושה של מזרון לאטקס יכולה להיות דיי קשוחה, כחלק מאפיוני המוצר. ככל שהלאטקס שעשו בו שימוש במזרון הוא טבעי יותר, אפשר שהמזרון יכול להחזיק לזמן רב ארוך יותר. שכן אפשר שהלאטקס יהיה מחומרים מלאכותיים ואז הוא לא אמור ליהנות מן האפקט הזה באותה מידה כמו התצורה הטבעית. אלא אם כן ימציאו חומר מלאכותי שכן יכול.

מאמרים מומלצים