אימייל

נכון, אנו מבינים ללבכם, כמה שנים אפשר לחיות באותו בית, ולהסתכל כל יום על הריהוט, הדלתות והחלונות שבו מבלי להשתעמם? יש דברים שפשוט באיזה שהוא שלב מואסים בהם. אחד מהם הוא הדלתות. דלתות פנים, כדלת חוץ, היינו אך. אם אתם שותפים לאמירה שלנו, כנראה שהגיע הזמן להחליף את הדלתות בבית שלכם, מתוקף היותן בעלי השפעה ניכרת על הנראות הכללית של עיצוב הפנים בבית שלכם. לפיכך, היום החלטנו להדר ולפאר את הדלתות מזכוכית, ולא בכדי.

האם דלתות מזכוכית בטיחותיות ומקנות פרטיות?

כאשר מחפשים דלתות פנים או חוץ, השיקול הראשון שיש לקחת בחשבון הוא הבטיחות. ככל שהדלתות יקנו לכם יותר ביטחון, כך ייטב. ולכן, הבחירה בדלתות מזכוכית בהחלט תקנה לכם רשת של ביטחון מכורח היותן עמידות, כמו גם חזקות, יותר מאחרות. אלמנט נוסף, שיש לקחת בחשבון לפני רכישת הדלתות, הוא לא אחר מאשר הפרטיות. יש חדרים בבית "שהשתיקה יפה" להם. שהפעולות שנעשות בהן צריכות ואמורות להיות פרטיות. כמו למשל בחדר הנוחיות, בחדר המקלחת, או בחדר השינה של ההורים, שם אין טעם להתקין את הדלתות מזכוכית, מכיוון שהן שקופות, אבל אפשר בהחלט להתקין בחדרים כדוגמת אלו שצוינו דלתות מזכוכית חלביות או מזכוכיות צבועות. תוכלו במקביל ליהנות מהיתרונות של דלת שקופה, ובמקביל תקנו לכם פרטיות מרובה.

איך דלתות מזכוכית יאפשרו לאור טבעי לחדור לביתכם?

דלתות אכן יאפשרו לאור טבעי להיכנס לבית שלכם. הדלת מזכוכית מאווררת, היא ידועה בזכות היתרון המוביל שלה, שבא לידי ביטוי בהגדלה ובהעצמה של כמות האור הטבעי שתציף את החלל. כאשר אין מספיק חדירה של אור טבעי לחדר, מועברת בו התחושה של סגר ושל אפלה, בשל כך הדלתות מזכוכית כה נדרשות על ידי ישראלים רבים, בדרך כלל כאשר מדובר על חלל קטן יותר. כניסה של אור טבעי לחדר מסבה לו להיות פתוח יותר, ופעמים רבות מספקת יותר פרטיות לבעלי החדר, או בידוד של קור וחום. ניצול מרבי של אור טבעי, אור היום, מסייע לקבל חשבונות חשמל מופחתים, בשל כך כי הוא מייתר את הצורך בהדלקת מנורות.

באילו תרחישים חשובה הפרקטיות של הדלתות?

כידוע לכם בוודאי, כי דלתות מזכוכית הן מאוד פרקטיות, מכיוון שאתם יכולים לראות מבעדן את מה שמתרחש בחדר. הדבר יותר חשוב כאשר יש בבית ילדים, ורוצים לשבת בסלון בניחותא, בסיום יום עבודה, ובכל זאת לראות שהילדים הקטנים שלכם בסדר. בנוסף לכך, אם יש לכם נוף עוצר נשימה, שחבל לכם להפסיד ולהפסיק להתבונן בו, כי אז הדלתות מזכוכית בהחלט יענו על הצורך הזה.

מאמרים מומלצים